Ücretsiz Servis - Garantili Temizlik ŞİMDİ ARA

Nevşehir Osmanlı Halı Yıkama Hakkımızda Sayfası

Osmanlı Halı Yıkama firması
Nevşehir/Merkez, Ürgüp, Avanos, Gülşehir,
Derinkuyu, Acıgöl, Kozaklı, Hacıbektaş bölgeleri yoğunlukta olmak üzere tüm nevşehir ilçelerinde 1.000+ kayıtlı halı yıkama & temizlik müşterisi ve 5 yıllık geçmişi    bulunan Nevşehir'in en büyük temizlik şirketidir. Osmanlı Halı Yıkama Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Yaşam Sokak 8/201 NEVŞEHİR/MERKEZ adresinde faaliyetlerini yürütmektedir.

Kaliteli koltuk yıkama şirketi olarak uzun süredir makineli koltuk yıkama, perde yıkama, yatak yıkama, kanepe yıkama, sandalye yıkama, çekyat yıkama, store perde yıkama, zebra perde yıkama gibi nevşehir yıkamacılık hizmetleri ile ilgili tüm işlemleri yapmaktadır.

https://nevsehirosmanlihaliyikama.com/wp-content/uploads/2020/10/615026cd-5e94-4e24-97f4-042d60a791bd-1000x500.jpg

Halı yıkama işlemlerinde birçok nokta uzmanlık, tecrübe ve donanımı gerekli kılar. Firma olarak uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimler ışığında olabilecek en iyi hizmetle çalışılıyor. Halıların Derinkuyu veya farklı bir yerde olması da fark etmeksizin Nevşehir içinde hizmet verilir.

Adresinizden alınan halı, kilim veya benzeri malzemeleriniz yıkandıktan sonra verilen zaman diliminde teslim edilerek kurumsal şekilde işlemlerinizin tamamlanması sağlanır. Uzun zamana yayılan konu bilgisi, makine ve temizlik malzemesi kullanımı teslim aldığınız halılarınızın tertemiz olmasından da kolaylıkla ayırt edilecektir.

Halı Yıkama İşlemlerinde Uzmanlık

Temizlik, görünüm ve dokunun korunması halı yıkama işlemlerinde birlikte elde edildiğinde daha iyi sonuç alınmasına imkân tanır. Çünkü sadece halının yıkanmış olması yeterince temizlendiği anlamlarına gelmez.

Bu işlemlerde kaliteli bir hizmet aldığınızın anlaşılması için aynı zamanda:

  • Uygun makine seçiminde uzmanlık olması,
  • Kullanılan malzemelerin kalitesi,
  • Malzeme ve kumaş yapısı arasında doğru tercih,
  • Temizlik kadar mikroplardan da arındırma yapılması önemlidir.

Firma olarak yapılan işlemlerin tamamını kapsadığını, halılarınızın temiz olmakla kalmayıp aynı zamanda sağlığa uygun ve bakımlı olduğunu fark ettiğinizde anlayabilirsiniz. Ürgüp adresten teslim alınan halılar sırasıyla uygun bölümlere ayrılarak ve malzemeleri seçilerek yıkamaya alınır. Yıkama işleminden sonra da hijyenik şekilde kurumaları sağlanır.

Verilen Tarihte Teslimatlar ve Güven

En önemli güven unsuru yapılan hizmet kadar söz verilen zaman diliminde teslimatın da yapılmasıdır. Çünkü Acıgöl bölgesinden alınan ve yıkanması istenen malzemeler ev, işyeri veya yaşam alanlarının en sık kullanılan malzemeleri arasında olduğundan dolayı söz verilen zamanda teslim edilmemesi bir takım aksaklıkların olmasına neden olabilir. Kurumsal ve güvene dayalı şekilde yapılan çalışmalar sayesinde yoğunluğa bağlı şekilde verilen adreste teslim işlemleri aynı yolla yapılır.

Adresten alındığı gibi adrese de teslimleri yapılarak kullanıcıların memnun kalması adına çabalanır. Aciliyeti olan işlemlerinizde de mümkün olduğunca öncelik verilerek yıkama ve işlem sırasına alınır. Evde kendinizin yıkadığı halıların sadece yüzeyinde yer alan bazı kirli alanların temizlendiğini ve yeteri kadar hijyenik olmadığını bilmelisiniz.

Uygun Kumaşa Uygun Malzeme Garantisi

En sevdiğiniz veya kullanmaktan keyif aldığınız Avanos halıların dokumaları özel veya tercih edilen kumaşları özellikli olabilir. Kumaşların zarar görmemesi adına firmada bulunan makineler arasından en uygun olanı tercih edilir. Malzemelerin seçimlerinde de aynı hassasiyet gösterilir.

Bu yolla teslim alınan malzemelerin hiç birisinde yıpranma, bozulma veya zarar görme gibi bir durumla karşı karşıya kalınmaz. Konuyla alakalı deneyim ve bilgisi olan çalışanlar her bir parça için yıkama işlemleriyle ilgilenir. Makinenin içine eklenen kimyasal malzeme ve su ile yapılan bir işlem olduğunu düşünmek yanlış olacaktır.

Ekonomik Rakamlarla Sunulan Hizmetler

Sıklıkla kullanılan parçalar olması çok fazla kirlenmesine de neden olan en temel etmendir. Bunun için de en ekonomik rakamlarla olabilecek en iyi hizmeti almak adına çabalayan müşterilere en doğru adres olmak için çabalanır. Kozaklı bölgesinde olduğunuzda diğer yerlerdeki gibi metre kare üzerinden yapılan hesaplamalar sayesinde dönem dönem kampanyalı rakamlarla ekonominizi de düşünerek halılarınızın yıkanması sağlanır. Yıkama işlemleri son derece titiz ve hijyen kurallarına uyulan bir ortam düzenlenerek tamamlanır. Temizlik ve yıkama yapılan alanın temiz olmaması aldığınız halıların da yeterince temiz olmaması anlamına gelecektir.

Hizmet Alanları ve Bölgeler

Nevşehir merkezli şekilde verilen yıkama hizmetlerinde bölge ayrımı olmaksızın Gülşehir ile başlayan ve diğer ilçeleri de kapsayan hizmetler verilir. Adresin Nevşehir içinde olması yeterlidir. Uzaklık bazen teslimatların yapılmasında belli başlı saat gecikmelerinin olmasına neden olabilse de dağıtım ekipleri aracılığı ile mümkün olan en kısa süre içinde alındıkları yerlere dağıtımları yapılır. Güven içinde, temiz olduğundan ve verilen zamanda teslim edileceğinden emin şekilde halılarınızı teslim edebilirsiniz.

 

 

İletişimde Öncelik

Önemle üzerinden durulan noktaların başında firma olarak iletişim gelir. Hacıbektaş ilçesinden alınan bir halı için müşteriler aradıklarında her detayıyla ilgili bilgi alma imkanına sahip olur. Bu şekilde hem müşterilerin sürece dahil olması hem de bilgi alarak akıllarında soru işareti kalması engellenir. Halılarınıza yıkama sırasında ekleme yapılmasını da isteyebilirsiniz. Hemen yine adresten alınarak halılarınızın arasına eklenir ve söz verilen zamanda teslim edilir.

Müşteri

1000

Counter image

Toplam Yıkanan Halı Sayısı

5403

Counter image

Başarı Oranı

99

Counter image

Personel Sayısı

5

Counter image
Tıkla Ara