Ücretsiz Servis - Garantili Temizlik ŞİMDİ ARA

Nevşehir Osmanlı Halı Yıkama

Nevşehir'in tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Battaniye yıkama Nevşehir firması olan Osmanlı Halı Yıkama yatak, koltuk, halı ve yorgan yıkama hizmetlerinin yanında battaniye yıkama hizmeti de sunmaktadır.

Özel battaniye yıkama makinesi ile battaniyelerinizi en hijyenik şekilde yıkamaktadır. Battaniyelerinizde oluşan kirler ve lekeler sökülüp atılarak tertemiz ilk günkü gibi battaniyelere kavuşabilirsiniz.

Battaniyenizin kumaşına ve türüne özel battaniye yıkama programı ile battaniyenize zarar verilmeden temizlenmektedir. Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamızda en uygun fiyatları bulabilirsiniz. Battaniye yıkama fiyatları Nevşehir firmaları arasında en uygun fiyatlar Osmanlı Halı Yıkama firmamızdadır.

Çamaşır makinesinde battaniye yıkama işlemleri her zaman istediğiniz sonucu vermemektedir. Bunun için özel olarak dizayn edilmiş endüstriyel battaniye yıkama makineleri ile battaniyeleriniz gerekli hassasiyette yıkanarak maksimum temizlik ve hijyen elde edilmektedir. Kış günlerinin vazgeçilmez örtüsü olan battaniyelerin temiz olması sağlığınız açısından büyük önem arz etmektedir. Siz de sağlığınız için battaniyelerinizi Osmanlı Halı Yıkama profesyonel battaniye yıkama hizmetinde yıkatmalısınız. En kaliteli battaniye temizleme hizmetini en uygun fiyata veren firmamız bir telefon kadar uzağınızdadır. Arayın hizmet ayağınıza gelsin.

https://nevsehirosmanlihaliyikama.com/wp-content/uploads/2020/10/covering-bed-with-blanket-FGLD65V-scaled-600x400.jpg
https://nevsehirosmanlihaliyikama.com/wp-content/uploads/2020/10/housekeeper-cleaning-a-hotel-room-Q5BAWJL-scaled-600x400.jpg

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Nevşehir'in tüm ilçelerinde 1000+ kayıtlı halı yıkama ve temizlik müşterilerimize 5 yıldır hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz ilçeleri aşağıdan görebilirsiniz.
  • Nevşehir Merkez
  • Ürgüp
  • Avanos
  • Gülşehir
  • Derinkuyu
  • Acıgöl
  • Kozaklı
  • Hacıbektaş

ŞİMDİ ARA 0552 725 50 50

Tıkla Ara