Ücretsiz Servis - Garantili Temizlik ŞİMDİ ARA

Nevşehir Osmanlı Halı Yıkama

Nevşehir'in tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.
Step, El Dokuma, Nepal, Çin, İpek Halılarınız %100 Sigortalı, Garantili ve Yıkama Talimatlarına Uygun Şekilde Temizlenmektedir.

Nevşehir Halı yıkama firması olarak sadece halıların yıkanıp teslim edilmesi ile değil halıların temiz olduğuna emin olmakla ilgileniyoruz.

Müşterilerimizin bize teslim ettiği halılar agresif kimyasallara boğulmadan buhar teknolojisi ve tek tek özen göstererek temizlenmektedir.

Buhar teknolojisi yüksek sıcaklığı ve su moleküllerinin küçük yapısı sayesinde en derinlerdeki kirleri yerinden kopararak detaylı temizlik sağlamaktadır.

Firmamızı Nevşehir en iyi halı yıkamacı yapan özellik işte bu kaliteli hizmet anlayışıdır.

Osmanlı halı yıkama şirketi olarak Nevşehir merkezinde hizmet vermekteyiz ayrıca tüm ilçelere hizmet vermekteyiz.

Kaliteli hizmetimiz ve uygun detaylı halı yıkama m2 fiyatı seçeneğimiz ile tercih edilen bir firmayız.

Halılarınız Nasıl Yıkanıyor

Gözle görülen lekelerin yanı sıra gözle göremediğiniz tüm lekelerden kolayca kurtulmak için firmamızdan halı yıkama hizmeti talep edebilirsiniz.

İlk Toz Alma İşlemi

Müşterilerden aldığımız halılarıne olursa olsun tüm yıkama işlemlerinden önce halılarınız otomatik toz alma makinelerine girerek içinde hiç toz, toprak , yabancı maddelerden ve tüm kıllardan arınır, temizlenir.

Halıların Leke Kontrolü

Toz alma işleminden sonra halıların detaylı bir şekilde incelendiği alandır. Lekeli olduğu tespit edilen halılara özel buhar teknoloji ile müdahele edilir. Buhar teknolojisi yüksek sıcaklığı ve su moleküllerinin küçük yapısı sayesinde en derinlerdeki kirleri yerinden kopararak detaylı temizlik sağlamaktadır.

Makineli Yıkama Sistemi

Halıları türlerine göre ayırdıktan sonra, son teknoloji tam otomatik halı yıkama makinelerimiz ile temizleme işlemi başlar.

Durulama

Halı temizlik işlemi bittikten sonra halıların fazla suyu sıkılması için santrifüj makinelerine gönderilir. Burada ıslak olan halıların suyu sıkılır.

Halı Kurutma

Fazla suyu sıkılan halılar kapalı olan halı kurutma alanımıza alınır ve doğal ortamda kurumaya alınır. Bu sayede dışarıdaki tozlardan ve herhangi gelebilecek kirlerden halılarınız arınmış olur.

Kalite Kontrol

Bu temizlik işlemleri bittiğinde alanında uzman kişiler halıları inceleyerek kalite kontrol işlemini gerçekleştirir. Eğer halı yeterince temiz olmamış işe baştan aynı işlemler tekrar edilir. Eğer temiz ıse halılar poşetlenmek üzere ambalaj bölümüne gönderilir.

Poşetleme

Tüm halı yıkama işlemleri bittikten sonra halılar temiz ortamda poşetlenir ve servise çıkmaya hazırdır.

Carousel image Carousel image Carousel image

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Nevşehir'in tüm ilçelerinde 1000+ kayıtlı halı yıkama ve temizlik müşterilerimize 5 yıldır hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz ilçeleri aşağıdan görebilirsiniz.
  • Nevşehir Merkez
  • Ürgüp
  • Avanos
  • Gülşehir
  • Derinkuyu
  • Acıgöl
  • Kozaklı
  • Hacıbektaş

Bizimle iletişime geçmek için akıllı telefonunuzdan tıklayıp direk bizi arayabilirsiniz

Tıkla Ara